Skocz do zawartości

Odwołanie od bana


Rekomendowane odpowiedzi

Serial: EFA564466DAAECC54F07FCC8DA618142

Aktualny nick: |komis|farmerek

Wiek: 16

Banujący: Mazeusz*

Powód bana: Wyjaśnij sprawę dużych przyrostów pieniężnych

Poprzednie odwołanie: 

Wytłumaczenie: Gdy wróciłem na serwer jakoś miesiąc temu, po kilku dniach nabrałem dużo chęci na granie na Modernie potrafiłem grać 5-6 godzin dziennie pracując i zwiedzając całą mapę autami najczęściej pracowałem na pracach takich jak kutry i magazynier jeździłem też do kasyna żeby nie tylko pracować ale żeby sobie pograć na maszynach nieraz udawało mi się wygrywać a nieraz przegrywać. Gdy wracałem na serwer miałem poniżej 100 godzin teraz mam 125-130 godzin.

Coś od siebie: Mam nadzieję że teraz będzie git i że dostane tego ub, ponieważ spodobała mi się gra na Modernie, nie ma sensu psuć sobie rozgrywkę bugowaniem pieniędzy ponieważ wtedy gra się szybko nudzi. Pozdrawiam.

  • xD 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RCON

Z twojego wytłumaczenia wynika, że czasem grałeś na maszynach w kasynie czasem udało ci się wygrać ale równocześnie przegrywać. Wiec jakim cudem w zaledwie kilka godzin zdobyłeś tak ogromne pieniądze? Tak samo jak Twój kolega ostatni raz pracowałeś 26.02.2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie pisałem że to się więcej nie powtórzy, a po drugie nie wiedziałem że to jest jakiś bug z tym kasynem. Nie można to inaczej załatwić niż żerowaniem konta nie wiem ban na 2-3 tygodnie nawet na miesiąc się zgodzę tylko proszę cię  nie zerowanie konta. Możesz mi usunąć te 2kk jeżeli uważasz że jest to niemożliwe do zarobienia.

Edytowane przez |komis|farmerek
  • Haha 1
  • xD 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...