Jump to content

Praca dla organizacji


Piekarz

Recommended Posts

Aktualny nick: Piekarz

Propozycja: Serwer

Opis propozycji: W tej pracy by się zajmowało zdobywaniem pojazdów czyli kradzieżą po czym ich sprzedaży, pracować by można w niej było tylko wtedy gdy jesteś w organizacji I ta organizacja ma wykupiony garaż specjalny do tej pracy. (Praca na podobę Import/Export z GTA Online)

  • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

Na NIE była już owa praca tylko miała wiele błędów z tego co mi wiadomo ma kiedyś wrócić  niech zarząd zajmie się obecnymi bugami etc niż robić prace która już wcześniej była.

Link to comment
Share on other sites

nie chodzi o prace dorywczą, która nie miała żadnych bugów i została usunięta, tylko chodzi o prace dla organizacjibardziej zrozumiale:
Organizacja kupuje garaż do przechowywania pojazdów nabytych z importów, które wykonywać będą członkowie organizacji. Zarząd gangu lub wyznaczone osoby exportują pojazdy z garażu na np. statek. Osoba importująca pojazd otrzymuje wynagrodzenie po exporcie np. 70% ceny samochodu, a osoba exportująca 30%. (Jeżeli samochód byłby wart przykładowo 10k to osoba importująca dostaje 7k, a exportująca 3k).
Polecam na dodatek wprowadzić system rang, od których będzie zależał % wypłat np. ranga 4 to 70% ceny samochodu, ranga 3 to 75%, ranga 2 to 80% itp.)

Jestem na TAK - ciekawy sposób na zarobienie pieniędzy niewymagający nudnego spędzania czasu na pracy dorywczej.

Edited by C21H23NO5
  • Lubię to 1
  • +1 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...