Skocz do zawartości

Kilka propozycji


blitz

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualny nick: blitzzz

Propozycja: serwer

Opis propozycji: 

1. Dodanie biznesu z montowaniem butli lpg do pojazdów
2. Dodanie na tune możliwość zmiany paliwa w samochodzie
3. Przerobienie pojemności silników w samochodach, żeby nie było to na zasadzie kupna pojazdu, dostajesz silnik 5.0 i wywalone.
Zmienić domyślnie na 1.6 w pojazdach, niektórych 1.8 i na tune żeby można było sobie za pewną sumę zwiększyć pojemność o np. 0.2dm3, żeby w końcu te pojemności miały jakąkolwiek racje bytu na serwerze.
4. Dodanie frakcji SMSA

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, C21H23NO5 napisał:

dodanie LPG i diesla na +,
silniki na nie, bo mamy MK i możliwośc jego ustawiania, 
smsa bez sensu przy takiej ilosci graczy - tym samym zajmowac sie moze sapd

Co do 1 to wiesz że przecież auta z dieslem są na serwerze ale nie każde auto posiada druga wersję z takim silnikiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RCON

Punkty od 1 do 3 można połączyć w jeden biznes lub oddać panel dla graczy GOLD. 
Jak najbardziej wprowadzić zmiany pojemności z silników wraz z rodzajem paliwa od pewnego czasu pracujemy nad tym, co do LPG jestem sceptycznie nastawiony lecz jak będzie zainteresowanie to wprowadzimy.
Co do frakcji SMSA powstanie aczkolwiek jak widać po rekrutacji zainteresowanie graczy frakcjami jest zerowe lub bliskie zeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2021 o 01:14, Mazeusz* napisał:

Co do frakcji SMSA powstanie aczkolwiek jak widać po rekrutacji zainteresowanie graczy frakcjami jest zerowe lub bliskie zeru.

Być może i masz racje, ilość osób do frakcji nie jest jakaś ogromna, ale to też zależy od osób we frakcji i tym czym ta frakcja się zajmuje. Osobiście twierdze, że otwieranie rekru do PSP przy obecnym stanie graczy na serwerze to nie był najlepszy pomysł, szczerze mówiąc to takie SMSA miałoby większe zainteresowanie niż PSP, moja opinia. 

  • Hmmm??? 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2021 o 21:27, C21H23NO5 napisał:

silniki na nie, bo mamy MK i możliwośc jego ustawiania, 

No tak, ale np. kupuję sultana 4.0 wsadzam mk23 i jedzie 230, ty kupisz 5.0 i jedzie 240 i nie ma możliwości dalszego tune żeby tą pojemność nadgonić.

Dodam też, że zapomniałem o chyba najistotniejszej propozycji odnośnie vmax'u pojazdów, który to moim zdaniem jest do bani.
Osobiście mam burito do pracy na kurierze, silnik bodajże 3.0, mk23 i jedzie 220 i przypomnę, że jest bus/dostawczak, mam również sultana 4.0 z mk23 i jedzie 230 gdzie sultan jest samochodem sportowym już z tej górnej półki, a jedzie tylko o 10km/h więcej niż burito. Chciałbym żeby gracze wypowiedzieli się na ten temat, ponieważ moim zdaniem pasuje to przerobić, albo zredukować, żeby miało to ręce i nogi. Wiem że fajnie jest jak jeżdżę na kurierze po 220km/h ale później wsiadam do sultana i jadę prawie tyle samo, gdzie różnica ceny pojazdu jest ogromna.

Edytowane przez blitzzz
  • Modern Stories 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2021 o 19:52, blitzzz napisał:

No tak, ale np. kupuję sultana 4.0 wsadzam mk23 i jedzie 230, ty kupisz 5.0 i jedzie 240 i nie ma możliwości dalszego tune żeby tą pojemność nadgonić.

Dodam też, że zapomniałem o chyba najistotniejszej propozycji odnośnie vmax'u pojazdów, który to moim zdaniem jest do bani.
Osobiście mam burito do pracy na kurierze, silnik bodajże 3.0, mk23 i jedzie 220 i przypomnę, że jest bus/dostawczak, mam również sultana 4.0 z mk23 i jedzie 230 gdzie sultan jest samochodem sportowym już z tej górnej półki, a jedzie tylko o 10km/h więcej niż burito. Chciałbym żeby gracze wypowiedzieli się na ten temat, ponieważ moim zdaniem pasuje to przerobić, albo zredukować, żeby miało to ręce i nogi. Wiem że fajnie jest jak jeżdżę na kurierze po 220km/h ale później wsiadam do sultana i jadę prawie tyle samo, gdzie różnica ceny pojazdu jest ogromna.

Jesli chodzi o v-maxy niektórych pojazdow to faktycznie mozna by było coś zmienić. Przykladem ten Sultan (FMK 227 km/h) albo NRG aka NoLimit (FMK 213 km/h). Co do pojemności też jestem troche sceptycznie do tego nastawiony. Jeśli te zmiany pojemności miałyby wpłynąć na już istniejące pojazdy (zmiana ich osiągów, pojemności czy rodzaju paliwa) to jestem wręcz na nie. Co do LPG to jest mi to obojętne.

  • Modern Stories 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RCON

W planach mamy już panel zmiany pojemności silników pojazdów...
Do zmiany potrzebne były by metale szlachetne które można zdobyć poprzez złomowanie pojazdów. tzw swap miał by ingerować w pojemność i rodzaj paliwa np: swap z 2.3 Diesel na 5.0 Benzyna, koszt takiego swapu nie był by mały i dostępny dla graczy GOLD ze względu na korzyści które możemy osiągnąć.

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo chcecie wszystko dla tego golda, takie troche naciąganie na hajs, żeby ludzie kupowali. Jeśli miałoby być dostępne to dla każdego bo nie wszyscy chcą mieć golda lub nie wszystkich na niego stać (choć w tych czasach badziej bym szedł w to pierwsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, |CIP|Magiczny* napisał:

Za bardzo chcecie wszystko dla tego golda, takie troche naciąganie na hajs, żeby ludzie kupowali. Jeśli miałoby być dostępne to dla każdego bo nie wszyscy chcą mieć golda lub nie wszystkich na niego stać (choć w tych czasach badziej bym szedł w to pierwsze).

Golda jak poszukasz też można kupić od kogoś za kasę serwerową 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RCON
2 godziny temu, |CIP|Magiczny* napisał:

Za bardzo chcecie wszystko dla tego golda

Chodzi o to by możliwość swapu silnika nie była dostępna dla każdego, chcemy tym sposobem ograniczyć ilość takich swapow by zaraz nie było xxxx pojazdów z silnikiem 5.0 a tez nie ma sensu limitować tego jak np montaż atrap

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...