Skocz do zawartości

Rozwiązanie prawo jazdy kat.A


Mazeusz*

Rekomendowane odpowiedzi

  • RCON

Witam, przychodzę z zapytaniem dotyczącym prawa jazdy kat.A.
A więc zdawanie prawa jazdy na motory odbywało byś się podobnie jak na Pylife,
czy może standardowo tak jak to jest na kat.B oraz C z tym, że była by to płatna kategoria.
Cena wahała by się w okolicach 2.000PLN.
Również jeśli macie jakieś propozycje jak by to miało wyglądać proszę składać je pod tym tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, |ASAPD|Januszexe napisał:

Ja posiadam bo osobą które miały zdane nie zostało usunięte i pewnie nie tylko ja 

Troszku głupota, będziesz tylko siedział i jeździł, a ludzi będą czekać. Lepiej zrobić tak jak jest na B i C, czyli jakaś tam trasa, ewentualnie jeśli byłoby więcej graczy na serwerze można byłoby zrobić prawko coś ala pylife

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli zrobić takie prawko jak było na pylu to trzeba by było wprowadzić do sprzedaży Way'a. Bo nie wiem czy ktoś poza mną go ma. Czas jazdy też powinien być skrócony, bo 3h to sporo za dużo. Jeśli wybrać pomysł Magicznego to przydało by sie zrobić jakiś rozbudowany egzamin na placu. Jakaś ósemka, slalom, może awaryjne hamowanie. Plus do tego jazda po mieście jak zawsze.

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mazeusz* napisał:

Również możemy zrobić, że jazda zajęła by tylko 30min + egzamin taki jak na kat.B. 

Wszystko spoko, tylko jeśli faktycznie kat. A ma tylko januszexe,a np. nie kupi waya to troche lipa, więc raczej sugerowałbym się pomysłem moim lub Sugara, bo na jazde z kimś jest zbyt mało osób na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...