Skocz do zawartości

Propozycja na tuning samoobsługowy


Atrez

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualny nick: Atrez

Propozycja: Serwer

Opis propozycji: Witam, przychodzę do Was z propozycją dodania tuningu samoobsługowego, tak jak mechaników. Graczy jak narazie na sewerze nie ma, więc po co zatrudniać się jako tuner. Jeśli jest tak jak na Pylife było to w tuningu musi być kierowca. Sami całkiem tego nie zamontujemy. Tak samo jak światła, jeśli nie wiemy jak się nazywają i jak będzie wyglądać w samochodzie. Z licznikami jest super, zawsze jakiś podgląd. 

Pozdrawiam Atrez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RCON
2 godziny temu, Atrez napisał:

Tak samo jak światła, jeśli nie wiemy jak się nazywają i jak będzie wyglądać w samochodzie

Światła tez maja podglad i możliwość instalacji samoobsługowej, wystarczy wejść w marker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2021 o 12:04, Luckyy napisał:

Nie mogę zrozumieć dlaczego wszystko jest porównywalne do serwerów PyLife i 4life. Serwer ma być oryginalny wyróżniający się od innych.

No nie do końca 😅
Co do samej propozycji to nie jestem do tego przekonany. Wymagania na tunera nie są duże i do kogo byś nie napisał na dc to każdy ma, lub może wziąć tunera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, blitzzz napisał:

No nie do końca 😅
Co do samej propozycji to nie jestem do tego przekonany. Wymagania na tunera nie są duże i do kogo byś nie napisał na dc to każdy ma, lub może wziąć tunera

Tak, ale nie każdy może wejść na serwer, a gra mało osób. Dużo razy jestem sam na serwerze, albo inni gracze. A stunignować Sobie samemu nie można 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...