Skocz do zawartości

Propozycja odnośnie radia


Destruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualny nick: Destruktor

Propozycja: Serwer

Opis propozycji: Proponuję, aby radia samochodowego domyślnie w pojeździe nie było. Jeśli chcemy radio w pojeździe, należałoby zamontować takie u tunera, za powiedzmy 500PLN.

Druga sprawa, aby pasażer nie mógł sam zmienić radia scrollem. W sensie jeśli pasażerowi nie podobałoby się aktualne radio, po prostu napisałby kierowcy "Ej, możesz zmienić na inne radio" i kierowca wtedy zmienia. 

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na obecną chwilę mocno przekombinowane i niepotrzebne. Radio jest dosyć świeże i dopiero się rozwija, a zaproponowany system jedynie spowodowałby problemy z dostępem do niego wewnątrz gry. Uważam, że na obecnym etapie istnienia grupy trzeba skupić się na jej stopniowym rozwoju, by w przyszłości móc podyskutować na temat takiego rozwiązania. Wprowadzenie tego teraz mogłoby zmniejszyć ilość słuchaczy i zniechęcić do serwera nowych graczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Yukine napisał:

Według mnie na obecną chwilę mocno przekombinowane i niepotrzebne. Radio jest dosyć świeże i dopiero się rozwija, a zaproponowany system jedynie spowodowałby problemy z dostępem do niego wewnątrz gry. Uważam, że na obecnym etapie istnienia grupy trzeba skupić się na jej stopniowym rozwoju, by w przyszłości móc podyskutować na temat takiego rozwiązania. Wprowadzenie tego teraz mogłoby zmniejszyć ilość słuchaczy i zniechęcić do serwera nowych graczy. 

Dla sprostowania, nie chodzi mi o radio serwerowe, a ogólnie o system radia w pojeździe - aby nie było go zamontowanego fabrycznie, tylko trzeba byłoby zamontować go u tunera za jakąś kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...