Skocz do zawartości

Zmiana strony wizualnej serwera


Destruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualny nick: Destruktor

Propozycja: Serwer

Opis propozycji: Proponuję przejść do końca w system c_gui, tak jak to było na konkurencyjnym serwerze Play Your Life, bez korzystania z grafik. Obecnie w jednym miejscu są grafiki, w drugim (np. panele organizacji, frakcji, itp.) nie ma.
Ponadto obecne panele, szczególnie panel pomocy F1 i Dashboard oraz panel bankomatów są po prostu brzydkie, wyglądają "pseudolowo" nie obrażając serwera. Dużo kolorów, brzydkie gradienty, itp. Myślę, że to w pewnym stopniu odraża graczy od serwera, a skorzystanie z domyślnego gui już w pełni, tak jak na konkurencji - na której dobrze wiemy, że się wzorujecie, byłoby najlepszą opcją. Dotyczy to również panelu logowania, który również przynajmniej do mnie - nie przemawia.

Jak już w większości paneli idziemy na prostotę, to zrezygnujmy już wszędzie z graficznych paneli. 

 


Ponadto obecnie jest jakiś system biznesmenów, który dla mnie jest jednym wielkim żartem, a konkretnie te notyfikacje, które dotyczą tylko właśnie tego systemu i wyświetlają się co ok. 2 minuty. Jest to według mnie niepotrzebny dodatek, szpecący serwera i nadający klimatu tzw. "Pseudola". Proponuję jego usunięcie, czy cokolwiek, aby nie było go przynajmniej w formie tych uciążliwych i zbędnych notyfikacji.

 

  • Serduszko <3 1
  • Hmmm??? 1
  • +1 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RCON

Co do zmiany szaty graficznej serwera jest to długa droga i sporo czasu na to trzeba przeznaczyć. Aby zmienić sam panel logowania trzeba było by przepisać na nowo 90% c side. Grafiki wykorzystane w panelu f1 oraz f2 mogą się nie podobać aczkolwiek są osoby którym wręcz przeciwnie podoba się. Raczej jest to kwestia gustu. Założeniem serwera było, aby połączyć c_gui czyli standardowe gui MTA z lekkimi graficznymi smaczkami. 

Notyfikacje tak zgadzam się z tym stwierdzeniem są "pseudolowe", zmieniam je już od pół roku i nie mogę się za nie zabrać. W niedługim czasie zostaną zastąpione innymi.
A i jeszcze jedna sprawa jeśli Ci coś się nie podoba nie pisz na czacie globalnym cytuje "gowno walone" lub "****owe graifki".

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mazeusz* napisał:

A i jeszcze jedna sprawa jeśli Ci coś się nie podoba nie pisz na czacie globalnym cytuje "gowno walone" lub "****owe graifki".

Przepraszam serdecznie.

Pisałem to do znajomego, którego sam zaprosiłem na serwer i wyjaśniłem mu tylko, co według mnie jest nieodpowiednie.

Wiem, że było to nieodpowiednie zachowanie i jeszcze raz - przepraszam.

3 godziny temu, Mazeusz* napisał:

Notyfikacje tak zgadzam się z tym stwierdzeniem są "pseudolowe", zmieniam je już od pół roku i nie mogę się za nie zabrać. W niedługim czasie zostaną zastąpione innymi.

Odnośnie notyfikacji, tu warto zaznaczyć - te-o-re-ty-cznie notyfikacje są piękne i nie należy ich zmieniać.

Ale odnośnie notyfikacje w skrypcie biznesmena - które wyświetlają się tylko tam w zasadzie - one są właśnie do zmiany 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...