Skocz do zawartości

Kilka propozycji dot. forum


Destruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualny nick: Destruktor

Propozycja: Forum / @Break.

Opis propozycji: 1. Zmiana ikon działów z domyślnej na ikonę loga, co wyglądałoby tak:

image.png.362788df6d83cacb800f86896e2c0fa2.png

image.png.2247682682ba1b17a6844d35518c6deb.png

 

2. Usunięcie zbędnej ikonki image.png.638f06942d60e31103453adac85a490c.pngobok nazwy działu, gdyż jest ona po prostu po pierwsze zbędna, a po drugie szpecąca forum. Oznacza ona, że jest nowa zawartość w danym dziale, ale to samo również oznacza podświetlona ikona działu, lub niepodświetlona (szara) ikona działu. image.png.40112143039911d455d9f13c2d907a2f.png(Brak nieprzeczytanej zawartości) i image.png.d88ffd79923b01c5b46f2522c7f2ac19.png nowa, nieprzeczytana zawartość.

 

3. Uporządkowanie opcji w menu nawigacji. Przykładowo panel gracza - po co obecnie rozwijane menu, skoro można od razu dać przycisk do bezpośredniego panelu gracza. Mam na myśli o usunięciu tego, rozwijanego menu, a danie bezpośredniego przycisku do panelu gracza.

image.png.065235da939963c7532c3ff08f440d78.png

Ponadto preferuję jakoś w kolejności ułożyć te ikony, uporządkować ładnie. Według mnie nawigacja "Przeglądaj" jest do usunięcia, bo po co to komu, a "Całą aktywność" również znajdziemy w innym miejscu na forum. image.png.e42c78df7d3833b915ae29a6d8f7de60.png  

Zakładkę Administracja proponuję dać w drugiej kolejności, następnie Panel gracza, a na końcu Sklep.

 

4. Dodanie do bocznego sidebara "Aktywni użytkownicy", abyśmy wiedzieli kto, ile w danym tygodniu zdobył reputacji, itp... (Ss w spojlerze) Oczywiście dodać powyżej Aktualizacji nad statusem, aby rownież sidebary były uporządkowane.

image.png.bafc713c5022ac51d4908b16f514adb5.png

 

5. Dodanie opcji spojlera, czyli ukrywania zawartości w spojlerze do edytora tekstu, bo aktualnie takiej opcji brak.

image.png.ceebd5076fcc37047d8efb62c9f3a109.png

 

6. Zmiana tła na forum. Aktualne jest różowe, czyli zbyt kontrowersyjne i rażące w oczy. Proponuję dać jakieś szare, bardziej, że tak powiem - domyślne. Propozycja tła: https://imgur.com/a/eCbBDPz

 

7. Przetłumaczenie opcji "Dostosowywania" obecnie Customizera na forum.

Przed przetłumaczeniem: 

image.png.c3000f07445cffbf5dbaef42743d4f38.png

Po przetłumaczeniu: 

image.png.f83d110da298c67df21741204a72984b.png

 


Ponadto pisałem już do @Break. z propozycją, że mogę tym wszystkim się zająć, głównie rzeczami dotyczącymi stylu. Pracowałem na tym stylu oraz na tym silniku i chętnie pomogę. 😉

 

Edytowane przez Destruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RCON
56 minut temu, Destruktor napisał:

Dodanie do bocznego sidebara "Aktywni użytkownicy", abyśmy wiedzieli kto, ile w danym tygodniu zdobył reputacji, itp... (Ss w spojlerze) Oczywiście dodać powyżej Aktualizacji nad statusem, aby rownież sidebary były uporządkowane.

Od tego jest zakładka ranking https://msmta.pl/leaderboard/

57 minut temu, Destruktor napisał:

po co obecnie rozwijane menu, skoro można od razu dać przycisk do bezpośredniego panelu gracza.

Po to ze jest tam tez odnośnik do panelu admina i frakcji

58 minut temu, Destruktor napisał:

Zmiana tła na forum. Aktualne jest różowe, czyli zbyt kontrowersyjne i rażące w oczy.

Tło zmieniamy raz na jakiś czas, wedle upodobania i tematyki np święta, wakacje itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Break. napisał:

Od tego jest zakładka ranking https://msmta.pl/leaderboard/

W rankingu nie pokazuje reputacji użytkowników w danym tygodniu/miesiącu/itp., pokazuje tylko Zwyciężców ogólnie rzecz biorąc. Są to dwie inne rzeczy.

Edytowane przez Destruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Break. napisał:

Wydaje mi się że 5 najlepszych osób w danym tygodniu miesiącu lub dniu na co pozwala Ranking jest wystarczające

A ja uważam, że nie dlatego warto rozważyć tą propozycję i zapytać graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...