Skocz do zawartości

Stworzenie Przechowalni dla pojazdów powietrznych.


Demku

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualny nick: Demku 

Propozycja: Serwer

Opis propozycji: Nie podoba mi się sposób odbierania pojazdu powietrznego z przechowalni np: Las Venturas. A także sposób trzymania pojazdu jak można zobaczyć na zdjęciach niżej. Myślę że z tą drugą rzeczą nic się nie da chyba zrobić ale nie wygląda to realistycznie czy tam normalnie. 

mta-screen_2021-05-31_22-12-46.thumb.png.1b2e6d408b18716175000dce385a7f25.png 

mta-screen_2021-05-31_22-12-49.thumb.png.825de24fe3a6312c9524280586d7f2fd.png

Edytowane przez Demku
Pomyliłem się i wpisałem swoje imię zamiast nicku z gry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak miałby wg. ciebie wyglądać sposób odbioru pojazdu z przechowalni, ale ten który jest działa dobrze i nie ma sensu go zmieniać. Co do tych ss'ów i tego nierealistycznego wygladu. Wstawiasz ss z GRY. Nie z życia. Rozdziel te dwie rzeczy bo chyba zlewają ci się w całość skoro takie coś ci przeszkadza. Na serwerze odgrywa sie świat realny w ograniczonym zakresie. 

Napisałeś w dziale "Propozycje" ale nie widzę tu żadnej propozycji z twojej strony, więc temat jest właściwie bez sensu. Takie bardziej czepianie sie nieznaczacych szczegółów, niż sensowna propozycja.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RCON
W dniu 31.05.2021 o 22:33, Demku napisał:

Myślę że z tą drugą rzeczą nic się nie da chyba zrobić ale nie wygląda to realistycznie czy tam normalnie. 

Jeżeli chodzi o lądowanie poza lotniskiem w przyszłości będzie to zabronione - na razie z powodu małej ilości graczy niech stoją

 

A przechowalnia w LV jest i działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...