Skocz do zawartości

Usunięcie kilku podmianek pojazdów


cesarzrichard*

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

z podmiankami jest tak, że albo je się kocha, albo nienawidzi. Niestety, technicznie ciężko jest rozwiązać ten spór opcją włączania i wyłączania podmianek dla indywidualnych klientów, więc ewentualna zmiana powinna być przedyskutowana poprzez ankietę na szeroką skalę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, blitz napisał:

Moim zdaniem podmianki Cheetah, Turismo, Bullet powinny zostać, są ładne, a też nie zmieniają jakoś bardzo podstawowego modelu. Co do waltona to jestem obojętny.

Jestem tego samego zdania, podmianka cheetaha jest ładniejsza niż oryginał, to samo turismo więc jestem za zostawieniem ich, natomiast bullet i walton jest mi obojętne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RCON

Raczej nie usuniemy, lecz można zrobić warianty zwykłe oryginalne z GTA SA oraz te które są aktualnie.

W dniu 13.06.2021 o 12:14, Irekaan napisał:

Kwestia gustu, ja to bym chciał spowrotem starego Sadlerka żeby można mu było ładną glebę zrobić. Pozatym na pewnym znanym serwerze każdy indywidualnie w opcjach może sobie wyłączyć podmianki do każdego pojazdu z osobna. Wrzućcie propozycję i taki skrypt 

Co do tego skryptu nie ma możliwości zrobić opcji wyłączenia podmianki bo to są modele inaczej z teksturą ją da się podmienić indywidualnie dla każdego gracza.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to jest ogóle możliwe dodać system skórek do pojazdów w którym można było zakładać skiny  3 rozdaje:  darmowe ,płatne, ekskluzywne     

darmowe które możemy kupić w garażu skin 

płatne wymagają gold/premum  w garażu skin 

ekskluzywne z event  które nie będą nigdy sprzedawane tylko do zdobycia w konkursach   

każdy pojazd ma stock skin z gta sa  

a gdy chcemy np realny skin lub podmiankę musimy np kupić skin 

wtedy np my decydujemy czy chcemy podmiankę  czy stock z gta sa

Edytowane przez matirus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...