Skocz do zawartości

Redakcja Modern News - Wywiad z najbogatszym Graczem cesarzrichard*


Destruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Logo.png.4a45a265021223b5ad1f8211abd99e1e.png

 

 

 

Pasek_.png.dcfe09ba99fa144546d8b142252cf521.png

Witam wszystkich serdecznie! Z tej strony Dyrektor Naczelny @Ad@m z Redakcji Modern News. Dzisiaj przedstawię Wam wywiad z najbogatszym graczem na serwerze, @cesarzrichard*af.
Miłego czytania! 🙂 

Pasek_.png.dcfe09ba99fa144546d8b142252cf521.png

 

2aHWQaU.gif


P - Pytanie

O - Odpowiedź
 

P: Witam serdecznie. Z tej strony Dyrektor Naczelny Ad@m z Redakcji Modern News się kłania.
O: Witam serdecznie.

P: Czy chciałby Pan udzielić mi wywiadu?
O: Oczywiście, że udzielę Panu wywiadu.

P: Może na początek, powiesz nam coś o sobie?
O: Mam na imię Paweł i mam 19 lat. Obecnie uczęszczam do liceum ogólnokształcącego wieczorowo. Do moich zainteresowań należy muzyka oraz zwierzęta. Jestem osobą miłą na co dzień dla każdego, kto mnie nie irytuje.

P: To bardzo ciekawie. Jakiej muzyki lubisz słuchać? Czy masz jakieś konkretne, swoje ulubione utwory, gatunki?
O: Na moich playlistach znajduje się głównie gatunek rapu oraz trapu. Uwielbiam muzykę i wykonawców zagranicznych i także polskich. Ulubionymi wykonawcami są Gzuz, lx, SA4, BonezMC, Maxwell, Eazy-E, Lil Loaded, Blueface i wiele innych.

P: Wspomniałeś również, że interesujesz się zwierzętami. Czy masz jakieś zwierzątko domowe? Jakie jest Twoje ulubione zwierzę?
O: Tak, posiadam psa. Jest to mój najlepszy przyjaciel, który towarzyszy mi od narodzin, przez całe życie, czyli 19 lat. Miałem 4 psy, najstarszym i najbardziej ukochanym była Kora, miała ponad 11 lat, gdy zamknęła powieki przez chorobę, która wymagała weterynarza, który w trakcie pandemii był zamknięty i mój ojciec nie dał rady uratować. Teraz, jak sobie pomyślę o tym, jak trafiła do nas jako szczeniak, to łzy mi lecą, chociaż jestem osobą, która nigdy nie płakała. Posiadam też ryby akwariowe, które również, mam od narodzin, aż do teraz.

P: Jak mijają Ci wakacje? Czy masz na nie jakieś szersze plany?
O: Wakacje mijają mi świetnie. Nie mam jakichś szczególnych planów, jedynie jechać i się poopalać i popływać.

P: Dobrze. Przejdźmy teraz do świata wirtualnego. Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z Multi Theft Auto?
O: Był rok 2014, to wtedy pierwszy raz zawitałem w Multi Theft auto, aż do 2016 roku, grając na Play Your Life. W 2018 roku, po dwuletniej przerwie na nowo zacząłem grać na Play your life tym razem na nowym koncie i gram aż do 2020 roku. W chwili obecnej gram na serwerze Modern Stories, a właścicielem jest kumpel z Play Your Life, z którym było spoko akcji.

P: Jak trafiłeś na serwer Modern Stories i co sprawiło, że zostałeś tu na dłużej?
O: Było to jakoś pod koniec 2020 roku, w grudniu, gdzie zapytałem na Discordzie kolegi, czy grają na jakimś serwerze i trafiłem na Modern Stories. Gra z początku była ciężka, nie wiedziałem co i jak, ale znałem prawie wszystkich graczy i szybko się odnalazłem. Serwer od pierwszego momentu mi się spodobał, ponieważ był wzorowany na Play Your Life, gdzie tam miałem spędzone sporo czasu (dokładnie ponad 2600 godzin).Obecnie na serwerze posiadam spory majątek i dość sporo godzin (521 godzin) i nie zamierzam odchodzić.

P: Podobno jesteś najbogatszym graczem na serwerze. Jaki jest więc Twój majątek i ile posiadasz przegranych godzin?
O: Na serwerze posiadam 60 pojazdów, 2 pojazdy pływające oraz wille i biznes. Majątek wynosi około 10 milionów, co prawda nie obliczyłem tego, ale mogę się domyślić, ile wcześniej posiadałem pieniędzy. Obecnie mam przegrane 521 godzin i tak jak wspomniałeś, uważają mnie za najbogatszego, lecz tak się nie czuję.

P: Jak wygląda Twoja kariera z frakcjami serwerowymi? Czy masz zamiar dołączyć do jednej z frakcji, a może byłeś już w jakiejś?
O: Na serwerze chciałbym dołączyć do frakcji San Andreas Police Department, ponieważ chciałbym wykonywać pościgi i odgrywać Role Play, którego na serwerze tak mało. Na drugim miejscu z pewnością Państwowa Straż Pożarna. Interesowałem się za młodu Strażą Pożarną, jak przebywałem u babci w weekendy na wsi. Obecnie na serwerze są tylko dwie frakcje, ale jakby już miały ruszyć inne to zostaję tylko przy tych, które wymieniłem.

P: Super, takim razie życzę powodzenia. Jesteś również członkiem organizacji Ambitious Family. Co możesz nam o niej opowiedzieć? Czy podoba Ci się panująca tam atmosfera, czy dogadujesz się z innymi członkami tejże organizacji?
O: Do organizacji dołączyłem w 2018 roku, jeszcze na serwerze Play Your Life, a w styczniu 2019 oficjalnie została reaktywowana i istniała aż do końca serwera, następnie została założona wraz z byłymi członkami i świetną atmosferą na serwerze Modern Stories. W organizacji czuję się, jak u siebie. Jestem zaufanym członkiem, które ma dobre zdanie o ambitnej rodzinie. Nasza organizacja istnieje od 2015 roku, od wakacji. Wtedy powstała pierwsza edycja, która niestety rozpadła się przez brak aktywności członków. Podobnie jak druga edycja, która powstała przed świętami w 2016 roku. Po długiej przerwie i namowie przez znajomych utworzyliśmy już trzecią edycję gangu Ambitious Family. Cechuje nas zgrana ekipa, dobre poczucie humoru, chęć niesienia pomocy innym, długi staż i duża znajomość serwera. Wszystko zaczęło się od gracza, a zarazem naszego pierwszego szefa AMBF - Patryczqa. Aktualnie jest on zbanowany na serwerze i walczy o szansę, wszyscy czekamy na jego powrót. Kiedy Patryczeq stwierdził, że nie będzie grał tyle co dawniej, przekazał organizację swojemu przyjacielowi - Mafisto, który godnie reprezentował stanowisko lidera AMBF. Niestety i jemu zaczęło brakować czasu na prowadzenie organizacji, dlatego po dłuższych przemyśleniach i z ogromnym bólem serca, na początku wakacji 2019 oddał najważniejsze stanowisko w gangu naszemu aktualnemu szefowi - LuziferBalboa. Teraz na jego głowie stoi rozwój naszej serwerowej rodziny. Organizacja cały czas pchnie do przodu, wszyscy się lubimy i szanujemy. Potrafimy przesiadywać całe dnie wspólnie na Discordzie i śmiać się z wszystkiego.

P: O, bardzo fajnie. Wiemy, że już bardzo dużo osiągnąłeś na serwerze. Jednak czy masz jeszcze jakieś cele, chcesz osiągnąć coś szczególnego? Czy posiadasz jakieś plany, cele na dalszą rozgrywkę?
O: Na serwerze osiągnąłem 24 z 29 osiągnięć, jest to sporo. Najbardziej dla mnie wyczynowym osiągnięciem było posiadanie 100 pojazdów czyli "Król Motoryzacji". Osiągnąć chciałbym również konkretny stopień w frakcji którą już wcześniej wymieniłem. Większość moich osiągnięć już zrealizowałem, pozostało mi tylko, jak wspomniałem osiągnąć, coś we frakcji oraz dostać się do Administracji, czego dawniej nie chciałem.

P: W takim razie życzę powodzenia, miejmy nadzieję, że się uda. Na serwerze na pewno jest coś, co Ci się nie podoba. Co chciałbyś zmienić na serwerze, czego Ci - jako stałemu graczowi, tutaj brakuje?
O: Na serwerze z pewnością brakuje graczy, którzy wzbogaciliby gospodarkę serwera, a także motywację na dalsze granie i uzupełnienia frakcji/grup oraz liczne eventy. Brakuje tutaj też, Role Play, którego wiele graczy nie pojmuję i przez to frakcje są prawie, że nie aktywne. Moim zdaniem serwer i tak wiele posiada do świetnej rozgrywki, lecz jak wspomniałem wcześniej brak graczy powoduję u mnie niechęć do dalszej rozgrywki, ale mimo to nadal gram, bo mam sentyment do serwera.

P: Jestem tego samego zdania. Powoli zbliżamy się do końca wywiadu. Czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?
O: Tak, oczywiście. Chciałbym pozdrowić całą organizację Ambitious Family, @SouthStar, @Mazeusz*, @luziferbalboa oraz organizację Cipendejsy. 

P: Również dołączam się do pozdrowień. Dziękuję za udzielenie mi wywiadu. Trzymaj się i do zobaczenia na serwerze!
O: Dziękuję również, pozdrawiam.

Pasek_.png.dcfe09ba99fa144546d8b142252cf521.png

Edytowane przez Ad@m
Aktualizacja.
  • Lubię to 1
  • Serduszko <3 2
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wywiad bardzo denny, pomijając już spiny, hejty itp. Obrazek na górze nie działa, pytanie nr. 2 nie ma racji bytu. Jeżeli osoba udzielająca wywiadu, w tym przypadku @cesarzrichard*af zgadza się na wywiad, to po co wstawiać pytanie czy chce przeprowadzić wywiad? Kolejny minus to brak płynnego przejścia między tematami. Tu coś o życiu, szkole i zamiast pociągnąć temat i sobie wydłużyć wywiad to skaczesz na coś innego. To, że wywiad krótki to nie muszę chyba wspominać. Mi to bardziej wygląda na gotowca z neta, niż na własną, rzetelną, dobrze zrobioną pracę. Poćwicz, poczytaj i popraw się przy następnym wywiadzie. 
@cesarzrichard*af my też pozdrawiamy 😉 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Modern Stories 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Magiczny* napisał:

Wywiad nie jest najgorszy, spoko i w miarę przejrzyście wygląda. Organizacja Cipendejsy również pozdrawia!

 

22 minuty temu, SouthStar napisał:

@cesarzrichard*af Dzięki za pozdro karawanowy wariacie ❤️

 

@Ad@m Pierwszy wywiad z graczem na serwerze mnie się podobało.

 

20 godzin temu, luziferbalboa napisał:

Super artykuł, świetnie się czyta, tak trzymać! 🙂

 

Dziękuję bardzo, to motywuje! ❤️ 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...