Skocz do zawartości

Samoobsługowy warsztat tuningowy


HxJckSsaPh

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualny nick: SouthStar

Propozycja: Serwer

Opis propozycji: Myślę że ciekawym pomysłem byłoby wprowadzenie tymczasowego samoobsługowego warsztatu tuningowego,gdyż nie zawsze jest ktoś na serwerze i nie zawsze ktoś ma czas by na spokojnie dopasować sobie dany tuning do pojazdu.Tymczasowy ponieważ gdy się serwer rozwinie poprostu go usunąć.

  • +1 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście uważam, że taki warsztat bardzo się przyda, ale czy wtedy nie zostaną całkowicie skreślone prace urzędowe? Można ustalić system, który pozwalałby na istnienie obu tunerów (obecnego i samoobsługowego), aby zachować równowagę. Jest to temat do szczegółowego obgadania, więc dajcie znać, co myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Yukine napisał:

Oczywiście uważam, że taki warsztat bardzo się przyda, ale czy wtedy nie zostaną całkowicie skreślone prace urzędowe? Można ustalić system, który pozwalałby na istnienie obu tunerów (obecnego i samoobsługowego), aby zachować równowagę. Jest to temat do szczegółowego obgadania, więc dajcie znać, co myślicie.

Masz racje najprawdopodobniej normalny tuner upadnie,lecz aktualnie zatrudnianie się w urzędzie myślę że w obecnych czasach niestety nie jest dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RCON

Jesteśmy w stanie coś takiego dodać np do tunera całodobowo miały by dostęp gracze GOLD a od godziny 21:00 do godziny 9:00 zwykli gracze lub wszyscy, lecz dopiero przy aktualizacji tunerów. Skrypt jest już aczkolwiek zostało go odbugować. Aktualnie skupiamy się na frakcjach oraz przygotowujemy do czegoś co powinno być dawno temu zmienione. 😄 Także wyczekujcie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...