Skocz do zawartości

Odwołanie od bana: Destruktor nałożony przez Break.


Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiam za Loading'a, Destruktora, u_234523, Ad@m

 

Serial: Macie mój serial. C5736727E4D72478BEB9423A250E3553

Aktualny nick: u_234523

Wiek: 18 lat.

Banujący: @Break.

Powód bana: Toksyczność na serwerze oraz niewywiązanie się z umowy powrotu na serwer.

Poprzednie odwołanie: -

Wytłumaczenie: Na wstępie chciałbym przeprosić ogólnie za swoje zachowanie, toksyczność oraz za niewywiązanie się z umowy powrotu na serwer. Teraz chciałbym przejść do tłumaczeń. Jeśli chodzi o toksyczność. Owszem, byłem toksyczny, ale tylko wobec pewnych osób, którzy wobec mnie również byli toksyczni - wiem, że nie jest to dobre wytłumaczenie, a piastując tak ważną funkcję w grupie serwerowej, nie powinienem tak się zachowywać - dlatego bardzo za to przepraszam. Jeśli chodzi o niewywiązanie się z umowy powrotu na serwer - zacznijmy od tego, że nie była to umowa powrotu na serwer, a umowa o uzyskanie ponownej możliwości prowadzenia serwerowego radia. Po odejściu z radia chciałem założyć redakcję - Administracja RCON zgodziła się na założenie, pod warunkiem, iż 1) Nie będę zawracał Wam dupy byle głupotami, 2) Zachowuję się odpowiedzialnie, itp. Nie byłem w stanie spełnić pierwszego punktu, wydaje mi się, że najważniejszego, ponieważ jestem osobą niecierpliwą (co jest bardzo ogromną wadą z moich cech), nie mogłem również zrozumieć, że Marek jest w pracy (zrozumiałem to za którymś razem, ale to już było za późno). Jak mielibyśmy być już tacy dokładni, to może i spełniłem ten warunek, ponieważ postawiłem redakcję od zera na nogi, napisałem własne materiały szkoleniowe i redakcja była tak na prawdę gotowa do opuszczenia jej przeze mnie w celu powrotu do radia serwerowego. Błędem w tej kwestii była jednak moja natarczywość i zbyt ogromna chęć powrotu do radia na JUŻ, czego teraz bardzo żałuję.

Coś od siebie: Chciałbym bardzo przeprosić szczególnie @|SAPD|Luziferka* za toksyczność, ponieważ to właśnie wobec Ciebie byłem najbardziej toksyczny. Prosto przyznaję się do popełnionego błędu i proszę o wybaczenie. Obiecuję również, że taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzy. Proszę o zaufanie i o ostatnią szansę. Przywiązałem się trochę do serwera i bardzo mi na nim zależy, również na odzyskaniu jednej z grup serwerowych. Myślę, że wyjaśniliśmy sobie też, co mieliśmy sobie wyjaśnić na Discordzie z Administracją RCON.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...