Skocz do zawartości

Nowe zarobki i wymagania.


|KOMIS|misio232

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualny nick: |KOMIS|misio232

Propozycja: Korekta zarobków na bardziej przyjazne dla graczy.

Opis propozycji: Minęło sporo czasu od apelacji o zwiększenie zarobków, dlatego też i ja spróbuje wystosować takie stanowisko. Temat ten ciągnie się w nieskończoność z nami i z słusznego powodu jednym z wielu jest polityka, jaką obrało grono zarządu serwera, zarobki nie są ani za średnie, ani za wysokie są po prostu uciążliwe na rozgrywkę nam zwykłym graczom prostym przykładem, jakim oglądamy to zainteresowanie serwerem... serwer dla mnie stara się osiągnąć wysokie cele, które są dla mnie jako gracza wygórowane, czuję się jak na serwerze RPG gdzie mamy już dopracowane takie serwery, sądzę, że ludzie potrzebują serwera gdzie, nie ma podmianek na ferrari czy też inne sportowe samochody tylko zwyczajne fajne podstawowe auta z gta sa lub zmienione trochę pod wygląd gry, zwiększenie zarobków jest to większa możliwość na otwarcie się dla graczy zabawy z graczami, kolejnym przykładem to jest okaz w samej rzeczywistości, auta wiszą na giełdzie długie dni jak nawet nie tygodnie, auta nie są, w stanie się sprzedać, kiedy gracze nie mają czasu zarabiać takiej kwoty czy też nawet i ochoty dlatego moja apelacja jest na zwiększenie zarobków, które mogą otworzyć inne ścieżki dla graczy, komisy mogą w końcu ujrzeć lepsze dni, będzie to miało większy wtedy sens, kiedy gracz będzie miał gotówkę pozwalająca na kupno pojazdów, nie jestem nawet teraz, wstanie domyślać się ile osób na serwerze, ma ilość gotówki przekraczającą 50,000pln w bankomacie czy przy sobie, większość osób która gra to z przyzwyczajenia do was, nie do dużej jakiejś przyjemności sam po sobie wiem, że lubię wrócić do was po przerwie, ale na chwile, bo nic nie zmienia się w kierunku zarobków, sądzę, że polityka i gospodarka jest uciążliwa dosyć dla graczy, postarajmy się wspólnie otworzyć się dla graczy, którzy nie chcą siedzieć 100 godzin, aby mieć bulleta czy inne sportowe auto na serwerze. Przedyskutujmy to twórzmy coś razem tak, aby było idealnie. 

PS. (Proszę tego nie odbierać jako obrazy, lub ataków w stronę administracji/serwera.

 

  • Zmieszany 1
  • Serduszko <3 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RCON

Zarobki przeszły korektę już kilka razy i zawsze były nie takie tzn jak nie za wysokie to później zbytnio średnie itd... Ciągle znajdywał się ktoś komu te zarobki nie pasowały.
Jestem zdania jeśli damy na magazynierze na przykład 50pln za punkt to co będzie jeśli w ciągu godziny uzbieramy na Bulleta? a tak to jest ta przyjemność i wiesz, że postarałeś się żeby go zdobyć.

W temacie poniżej zawarte są przybliżone zarobki na większości prac.
Na serwerze nie zarabia się aż tak mało, jeśli weźmiemy pod uwagę premie na daną prace (a teraz codziennie są inne premie do 30%) oraz to że od 10 poziomu nasze zarobki stają się większe wychodzi na to że po zliczeniu otrzymujemy na takim magazynierze aż 25PLN za punkt na pierwszym poziomie... Jestem w trakcie wprowadzania bonusów dla graczy na daną prace, czyli jeśli ktoś otrzyma takowy bonus jego zarobki znowu pójdą w górę.
W świecie MTA jestem już ponad 7-8Lat i od ponad 3Lat grzebie w serwerach poprzednie serwery nauczyły mnie, że gracze chcieli by zarabiać jak najwięcej najlepiej za nic, moim zdaniem tak nie ma, trochę trzeba popracować żeby coś osiągnąć. Oczywiście można wprowadzić tańsze samochody takie jak Picador który na naszym serwerze nowy jest wyceniony na ~35k i ~7k od cygana - ale gracze i tak powiedzą, że za drogo.

Kończąc - aktualne zarobki nie są wpisywanymi losowo liczbami tylko dokładnie badane i sprawdzane sporo czasu, kolejna taka zmiana była by czasochłonna - a i pewnie by i tak nie pasowała imo jeśli pojawiło by się trochę więcej graczy zarobki nie przeszkadzały by aż tak - kwestia reklamy, aby ktoś usłyszał/przypomniał sobie o serwerze, ale na razie chce naprawić parę ważnych bugów zanim zareklamuje się serwer...

Dodatkowo jeszcze dodam, że pierwszy samochód nowy gracz może kupić prawie za darmo (500PLN na start 1000PLN za użycie kodu).

Czekam na wypowiedzi innych graczy 😄

  • Lubię to 1
  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mazeusz* napisał:

Zarobki przeszły korektę już kilka razy i zawsze były nie takie tzn jak nie za wysokie to później zbytnio średnie itd... Ciągle znajdywał się ktoś komu te zarobki nie pasowały.
Jestem zdania jeśli damy na magazynierze na przykład 50pln za punkt to co będzie jeśli w ciągu godziny uzbieramy na Bulleta? a tak to jest ta przyjemność i wiesz, że postarałeś się żeby go zdobyć.

W temacie poniżej zawarte są przybliżone zarobki na większości prac.
Na serwerze nie zarabia się aż tak mało, jeśli weźmiemy pod uwagę premie na daną prace (a teraz codziennie są inne premie do 30%) oraz to że od 10 poziomu nasze zarobki stają się większe wychodzi na to że po zliczeniu otrzymujemy na takim magazynierze aż 25PLN za punkt na pierwszym poziomie... Jestem w trakcie wprowadzania bonusów dla graczy na daną prace, czyli jeśli ktoś otrzyma takowy bonus jego zarobki znowu pójdą w górę.
W świecie MTA jestem już ponad 7-8Lat i od ponad 3Lat grzebie w serwerach poprzednie serwery nauczyły mnie, że gracze chcieli by zarabiać jak najwięcej najlepiej za nic, moim zdaniem tak nie ma, trochę trzeba popracować żeby coś osiągnąć. Oczywiście można wprowadzić tańsze samochody takie jak Picador który na naszym serwerze nowy jest wyceniony na ~35k i ~7k od cygana - ale gracze i tak powiedzą, że za drogo.

Kończąc - aktualne zarobki nie są wpisywanymi losowo liczbami tylko dokładnie badane i sprawdzane sporo czasu, kolejna taka zmiana była by czasochłonna - a i pewnie by i tak nie pasowała imo jeśli pojawiło by się trochę więcej graczy zarobki nie przeszkadzały by aż tak - kwestia reklamy, aby ktoś usłyszał/przypomniał sobie o serwerze, ale na razie chce naprawić parę ważnych bugów zanim zareklamuje się serwer...

Dodatkowo jeszcze dodam, że pierwszy samochód nowy gracz może kupić prawie za darmo (500PLN na start 1000PLN za użycie kodu).

Czekam na wypowiedzi innych graczy 😄

może i tak ale jednak przy starych zarobkach cały czas przynajmniej ktoś siedział na serwerze a można też by zrobić tak że raz na jakiś czas na x czasu powracałyby stare zarobki 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinny zostać wprowadzone poziomy / ulepszenia na poszczególne prace. Sam magazyn powinien mieć z 5 poziomów lub więcej i z każdym poziomem płaca powinna być zwiększana o ok 25% (zmiana poziomu powinna też być sporo częściej niż 5k paczek). Brakuje także urozmaicenia prac. Obecnie startując od magazynu i górnika następną pracą są dopiero cysterny i betoniarki (podane zarobki autobusów są według mnie zawyżone). Po cysternach powinny być jeszcze lepsze prace przed taxo i kurierem, które są najlepszymi pracami pod względem zarobków. Nie wiem ile się zarabia na lotnictwie (kiedyś był bug niewidzialnego modelu uniemożliwiający zdanie egzaminu L2). Lotnictwo powinno być obowiązkowo wykorzystane w tym etapie rozgrywki. Co do samego taksometru zmieniłbym "odległość" jako dystans do najbliższego pasażera a nie całkowitą trasę przejazdu. Co z tego, że zarobki z części kursów są ukrywane "???" skoro i tak można samemu to ocenić po dystansie? Zarobki kuriera na pierwszym poziomie też powinien być nieco wyższy. Sam wymóg kuriera posiadania busa, który jest dużo droższy niż jakiekolwiek auto do taxo jest dosyć duży i system zarobków, który opiera się na odległości punktu dostawy od środka mapy (rozładownia BB) jest zły. Na 1wszym poziomie kuriera powinny być zarobki, które umożliwiały by chociaż zwrot za paliwo i naprawy. Rozumiem, że jest to 1 poziom, ale bez przesady pracując i być na minusie. Wprowadzenie tej lekkiej poprawki oraz częstsze zmiany asortymentów salonów według mnie zaspokoiło by potrzeby graczy. 
Dziękuję za wysłuchanie wypowiedzi, z mojej strony to tyle.

Edytowane przez Rumek
  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
  • +1 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Break.
Ten post został doceniony przez Break.!

|KOMIS|misio232 otrzymał(a) odznakę 'Świetny content' i 69 punktów.

Jak widać duża grupa stałych graczy się odezwała na temat, część opisuje rozbudowę prac część jakieś eventy na zarobek, dlatego sądzę że propozycja została trafiona w punkt bo nie tylko jedna osoba się wypowiedziała, życzę udanego wieczorku!

 

Edytowane przez |KOMIS|misio232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak uważam ze zarobki są ok gram juz rok a mam juz prawie 80k bez premum a tak mam satysfakcje ze zarobiłem na auto salonowe a nie ze posiedzę 2h i mam na auto z salonu z 0 przebiegu to moim zdaniem głupota jak to jest na wielu pseudolach co zarabiamy po bilony lub w milonach i to jest chore gdzie ta satysfakcja ze zbierałyśmy  200k pln na wymarzone pojazd z sa i na tuning go moim zdaniem popieram @Rumek. powinno być przerobiony system prac ze ulepszenia i levele w każdej pracy ze daje ci ileś % do pracy a nie ze w ciągu 1h zarabiamy po tyle ze stać nas na jestera z full tunningiem wizu/mech

ps tez lubie serwery co my gracze nie dostajemy nic za darmo i za to lubię wrócić na moderna bo żeby coś mieć musze zapracować po prostu jak w prawdziwym życiu 

Edytowane przez matirus
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RCON

System leveli brzmi dobrze - kwestia tego, że trzeba troszeczkę czasu nad tym spędzić (zainwestować czas). 
Co do prac i ich różnorodność to sam nie jestem z nich w całości zadowolony wiele potrzebuje przepisania kodu na nowo zdaje sobie z tego sprawę. Wszystko da się zrobić tylko CZAS... 


PS. na rozwój serwera jest giga dużo pomysłów: image.png.c21abaa92ba3a70c53a04f7264f46052.png.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny nick:  BesteR:D

Propozycja: Serwer

Siema, widząc co dzieje się na serwerze przez ostatnie dwa lata.... znaczy nic się nie dzieje, i w tym jest problem, nie chodzi mi o to, że nie ma aktualizacji. Serwer stoi pusty.  Gramy tylko my i nasi koledzy. Idąc dalej chciałbym opisać ten problem i jak go rozwiązać. Jako gracz z długim stażem na serwerze, znając te dobre strony jak i słabsze chciałbym zaproponować odświeżenie systemu zarobkowego oraz wymagań na pracach dorywczych jak i urzędowych co skłoni nowych graczy do dłuższej rozgrywki na tym serwerze, bo aktualnie odrażające są niektóre zarobki na pracach rzędu 1800PLN za godzinę.

1. Magazyn LVL 1.  Na serwer ostatnimi czasy został dodany nowy magazyn, jest on jeszcze nie dokończony więc pomyślałem, że jest to odpowiedni moment. Grając na pierwszym poziomie w czasie 10 minut zarobiłem między 300-350PLN więc na godzinę wychodzi średnio 1900-2100, moim zdaniem jest to bardzo słabo, porównując to do innych serwerów to powiedziałbym że bardzo nisko. Proponuję zmienić zarobki na 1 poziomie do kwoty 3000PLN za godzinę gry, czyli wychodzi około 480-530PLN za 10 minut gry. Moim zdaniem ten zabieg spowoduje, że nowi gracze nie będą się zniechęcać i wychodzić po 5 minutach gry z racji niskich zarobków. Traci się cały Fan z rozgrywki gdy trzeba zarabiać tak mało pieniędzy w tak długim czasie.                       

2. Magazyn LVL 2.  Proponuję zarobek na poziomie 5000/5500PLN za godzinę gry czyli średnio 850-930PLN za 10minut gry oraz zmienić wymagania paczek z 5tysięcy na 3.5tysiąca.    

3. Magazyn LVL 3.  Proponuję zarobek na poziomie 6500/670PLN na 3 poziomie  oraz zmiana wymagań paczek z 10tysięcy na 7tysięcy.                

4. Sweepery.  Proponuję zwiększyć zarobki z 1800pln  do 2800PLN na godzinę czyli około 450-480PLN na 10 minut

5. Rybak. Na temat tej pracy nie wiem w sumie co mogę powiedzieć, moim zdaniem powinien zostać system kupna wędek, ale żeby one nie psuły się tak często jak to ma aktualnie miejsce. co do zarobków proponuję 2900-3100PLN na godzinę czyli około 460-500PLN za 10minut. Praca ta to fajna alternatywa żeby odpocząć od np. magazynu i innych prac i w spokoju sobie połowić.

6. Górnik.  Praca ta jest alternatywą dla magazyniera, nie jest ona moim zdaniem zbyt fajna ponieważ wygląda ona przestarzale i nudno, ale z racji tego że już jest a o jej aktualizowaniu nic jeszcze nie wiemy to mogę zaproponować (Mam nadzieję że ta praca doczeka się aktualizacji) żeby ta praca była troszkę pod większy poziom może coś między Bywalec 2 a entuzjasta. Co do zarobków nie będę się wypowiadał bo to zależy od wielu czynników, czy np ta praca będzie zaawansowana skryptowo, że będzie system kupowania kilofów, plecaków na minerały itp. Na przyszłość oczekuję zarobków między 5000PLN od pierwszego poziomu. 

7. Rafineria morska. Praca ta jest w miarę przyjemna ale moim zdaniem też potrzebuje drobnego odświeżenia. Co do zarobków to myślę że w przedziale 3500-4000PLN byłoby nawet okej.

8. Rafineria cysterny. Dobra praca, proponuję troszeczkę zwiększyć zarobki z 3900PLN do 4500PLN.

9. Kierowca autobusu. O tej pracy nie będę się wypowiadał ponieważ jest ona zbugowana, (jak coś mogę wyjaśnić na PW) Ale gdy zostanie ona poprawiona to 2800-3200PLN za godzinę byłoby ok

10. Taxo. Chyba jedyna z prac w której zarobki są nawet ok i nie będę wnosił tutaj o ich zmianę.

11. Kurier LVL 1-3. Aktualnie zarobki w tej pracy zależą od odległości gracza od Blueberry, im dalej tym więcej kasy się dostaje. Moim zdaniem to jest złe i powinno być na 1 poziomie 80-100ZŁ za paczkę niezależnie od tego czy jest ona w BB czy w LV. na drugim poziomie powinno być około 120-140PLN za paczkę. na 3 poziom proponuję 170-190PLN za paczkę. 

12. L1. druga praca zaraz po taxo w której moim zdaniem nie trzeba zmieniać zarobków ponieważ są one nawet ok.

13. H1. moim zdaniem trzeba zwiększyć zarobki na żeby były na równi z L1. czyli 4500PLN za godzinę

14. Kierowca lawety 1-3. moim zdaniem zwiększyć trochę zarobki na 1 poziomie z 3000PLN na 3700PLN a drugi i trzeci poziom są ok.

15. Kierowca KAT A. Ta praca jest okej i nie wymaga moim zdaniem żadnej zmiany.

                                                               

Teraz tak, jeżeli jesteś graczem i zgadzasz się z moją propozycją Napisz "jestem za" a jak nie zgadzasz się to "jestem na nie" , jeżeli masz odmienne własne zdanie na ten temat to napisz swoją propozycję, nie chcę tutaj prowadzić jakiejś dyskusji na 10 stron. 

Edytowane przez BesteR:D
drobna pomyłka
  • Lubię to 1
  • Zmieszany 1
  • +1 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie można zwiekszyć, ale tez nie za wiele, bo wiadomo, im szybciej kupisz jakieś lepsze auto to gra się nudzi i zostaje potem tylko odwalanie. Osobiście uważam wchodząc po dwóch latach, że jednak można ciut podnieść zarobki bo raz na jakiś czas wejdzie nowy gracz, ale niestety szybko wychodzi. Dla mnie na plus.

  • Dzięki 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być,do rybaka bym dodał co jakiś czas aby złowić jakąś (perełkę) za którą będzie jakaś wieksza nagroda np, 500-1000PLN wtedy gracze będą bardziej zachęceni do tej pracy. I dodał bym pracę jak tuner gold (przyda się parę PLN na rozwój serwera ) dla graczy którzy mają tą usługę i moga wykonywac tuning np. przyciemnione szyby,maskownice na lampach i wiele tutaj innych rzeczy można dodac 🙂

Edytowane przez Mafisto*
  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Magiczny* napisał(a):

Generalnie można zwiekszyć, ale tez nie za wiele, bo wiadomo, im szybciej kupisz jakieś lepsze auto to gra się nudzi i zostaje potem tylko odwalanie. Osobiście uważam wchodząc po dwóch latach, że jednak można ciut podnieść zarobki bo raz na jakiś czas wejdzie nowy gracz, ale niestety szybko wychodzi. Dla mnie na plus.

+1 +1  

3 minuty temu, Mafisto* napisał(a):

Może być,do rybaka bym dodał co jakiś czas aby złowić jakąś (perełkę) za którą będzie jakaś wieksza nagroda np, 500-1000PLN wtedy gracze będą bardziej zachęceni do tej pracy. I dodał bym pracę jak tuner gold (przyda się parę PLN na rozwój serwera ) dla graczy którzy mają tą usługę i moga wykonywac tuning np. przyciemnione szyby,maskownice na lampach i wiele tutaj innych rzeczy można dodac 🙂

+1+1 oraz możliwość kupna kilku wędek na raz bądź zwiększenie wytrzymałości wędki 😄

 

  • Dzięki 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusik jak najbardziej. Co do rybaka pomysł z wędką spoko, zwiększenie zarobków też, ale można by tę pracę przedłużyć jakąś mini grą np. aby zapobiec nałogowemu farmieniu kluczyków. Zysk z pracowania podbije popularność tej pracy i nie będzie się ona opierać tylko na kluczach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...