Skocz do zawarto艣ci

饾檷饾檧饾檰饾檷饾檺饾檹饾樇饾樉饾檯饾樇 饾樋饾檴 饾檧饾檰饾檮饾檵饾檾 饾樉饾檴 饾樋饾檴饾檳饾檴饾檸饾檮


nw-538

Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.aea5f3e17f29dd7cd7f1d16ecde3a308.png

Witam wszystkich graczy, k艂aniam si臋 nisko a偶 po same kule.聽

Jako lider organizacji "EKIPA DONOSI" chcia艂bym otworzy膰 rekrutacje do najlepszego gangu serwerowego. Jest to grupa szanuj膮cych si臋 nawzajem graczy, kt贸rzy wsp贸lnie sp臋dzaj膮 czas i niesamowicie dobrze si臋 bawi膮. 呕eby zwi臋kszy膰 swoje szanse,聽wspomnij w podaniu o bugowaniu siana. Jak b臋dzie wygl膮da艂 proces rekrutacji? Poni偶ej znajduj臋 si臋 wz贸r, do kt贸rego musicie si臋 zastosowa膰. Wype艂niacie ka偶dy podpunkt i wklejacie uzupe艂nione podanie w tym po艣cie w komentarzu. Za jaki艣 czas og艂osimy wyniki pierwszego etapu, kt贸ry sk艂ada si臋 tylko i wy艂膮cznie z podania i rozpoczniemy drugi. B臋dzie on polega艂 na rywalizacji graczy, kt贸rzy pozytywnie przeszli pierwszy etap. Na serwerze b臋d膮 musieli przej艣膰 kilka konkurencji. W tym momencie b臋d膮 zmuszeni do wej艣cia na discord.

Co oferujemy?
-spor膮 aktywno艣膰 naszej ekipy
-du偶o zabaw na serwerze
-pomocn膮 d艂o艅聽
-pojazdy organizacji
-nied艂ugo baz臋 organizacji
-w艂asny serwer discord
-szacunek innych graczy kiedy zobacz膮, 偶e pod przyciskiem TAB obok waszego nicku b臋dzie "EKIPA DONOSI"

Czego oczekujemy?
-min. 16 lat聽
-przegrane na serwerze min. 30h
-discord (ze sprawnym mikrofonem)
-wysoka kultura osobista
-dobre poczucie humoru
-okazjonalne sk艂adki聽
-bycie fair wobec cz艂onk贸w organizacji

Wz贸r do podania:



Serial:聽
Pasek z panelu (znajdziecie go na panelu gracza po wpisaniu swojego nicku (link pod BBCode)):
Nick w grze:
Wiek:
Ilo艣膰 godzin na serwerze:
Czy masz discord?:
Czy masz sprawny mikrofon?:
Kr贸tko opowiedz co艣 o sobie:
Dlaczego w艂a艣nie Ciebie powinni艣my wybra膰?:
Dlaczego akurat EKIPA DONOSI?:
W艂asnor臋cznie narysowana W PAINCIE laurka (musi zawiera膰 przynajmniej jedn膮 osobe z naszej organizacji - mo偶e to by膰 nick, zdj臋cie, cokolwiek - i ma by膰 na niej nazwa naszego gangu bo偶ego):


Je艣li czujesz, 偶e podoba Ci si臋 nasza organizacja to zach臋cam do聽spr贸bowania swoich si艂 w rekrutacji. Co艣 jest niejasne? Napisz do mnie na pm na forum lub na serwerze. Nie r贸bmy z tego tematu offtopicu. W komentarzu maj膮 si臋 znajdowa膰 tylko Wasze podania!聽

聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽Powodzenia,聽
聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽zarz膮d EKIPY CO DONOSI
  • Lubi臋 to 2
  • Haha 1
  • WTF !? 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Serial:聽0CA39C9E4CBC82F9164BE0467DF83502
Pasek z panelu (znajdziecie go na panelu gracza po wpisaniu swojego nicku (link pod BBCode)):聽https://panel.msmta.pl/gracz/679#Luckyy
Nick w grze: Luckyy
Wiek: 15
Ilo艣膰 godzin na serwerze: 17h 34m (ro艣nie)
Czy masz discord?: Posiadam
Czy masz sprawny mikrofon?: Jestem spikerem posiadam 馃檪
Kr贸tko opowiedz co艣 o sobie: Jestem Damian mam 15 lat. Pochodz臋 z Poznania interesuj臋 si臋 grafik膮 i lektorem聽chcia艂bym w przysz艂o艣ci by膰 spikerem.
Dlaczego w艂a艣nie Ciebie powinni艣my wybra膰?: Jestem osoba bardzo aktywn膮 ,codziennie udzielam si臋 na forum i anga偶uje w projekt serwera. B臋dzie mi niezmiernie mi艂o je偶eli dostan臋 si臋 do waszej za艂ogi 馃槈
Dlaczego akurat EKIPA DONOSI?: Jest to jedyna ogarni臋ta organizacja kt贸ra nie rozpadnie si臋 po 2 tygodniach bo lider ma taki kaprys, jeste艣cie bardzo aktywni i mo偶na na was liczy膰.

Pozdrawiam `Luckyy

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Go艣膰
Ten temat zosta艂 zamkni臋ty. Brak mo偶liwo艣ci dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przegl膮daj膮cy   0 u偶ytkownik贸w

    • Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.
  • Dodaj now膮 pozycj臋...