Skocz do zawartości

Skarga na MikeY^


Rekomendowane odpowiedzi

Serial: F6698BA01A2B170F48DD5ADA5A220A42

Twój pasek: 972.pasek1.png

Pasek oskarżanego: 360.pasek1.png

Data: 25.06.2021 Jakieś 10 minut temu czyli 21:59(?)

Powód: Obraza rodziców, mojej osoby, oskarżanie o cheaty

Wytłumaczenie: No więc poszedłem na pierwszy wyścig drogowy i zrobiłem dwa najlepsze czasy a typ płacze że mam cheaty. Poszedłem na drugi, też zrobiłem dwa najlepsze czasy i od razu jechana po rodzicach, po mnie i płacz o cheaty.

Dowody: https://i.imgur.com/7HBktmS.png      https://i.imgur.com/93UD173.png             https://i.imgur.com/QquDPis.png

Coś od siebie: No taki porządny banik na tydzień myślę, że będzie git

  • Haha 1
  • WTF !? 1
  • +1 1
  • xD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji iż zostałem oznaczony pod skargą od przysłowiowej (60)  to postanowie się wypowiedzieć wobec oskarżyciela.

Co do zaistniałej sytuacji, miała taka miejsce, wówczas osobnik który napisał skargę jakoś tydzień przed tą akcją zrobił to samo, postanowiłem iż nie napisze skargi bo nie jestem jak większość tutaj ludzi będących - czyt blitz.

Co do przedstawionych screenów przez osobę "pokrzywdzoną" są prawdą i nie ukryje tego co podziało się tego dnia, a jedyne o co mogę prosić to o najniższy wymiar kary w postaci przysłowiowego mute'a, oczywiście do wyżej wymienionych screenów się przyznaje.

Pozdrawiam Gracz wyższej  półki MikeY^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MikeY^ napisał:

Co do zaistniałej sytuacji, miała taka miejsce, wówczas osobnik który napisał skargę jakoś tydzień przed tą akcją zrobił to samo, postanowiłem iż nie napisze skargi bo nie jestem jak większość tutaj ludzi będących - czyt blitz.

Co ty pierdolisz w ogóle? Podaj datę i godzinę kiedy cię wyzywałem, oraz dowody. Taki kozak byłeś to teraz nie pisz jakiś farmazonów bo nie było takiej sytuacji. Obawiam się również że tydzień temu nie było mnie na serwerze, a jak byłem to na pewno ciebie nie widziałem. No ale najlepiej obsrać zbroje i wymyślać jakieś historie z palca wyssane, żeby się teraz obronić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, blitz napisał:

Co ty pierdolisz w ogóle? Podaj datę i godzinę kiedy cię wyzywałem, oraz dowody. Taki kozak byłeś to teraz nie pisz jakiś farmazonów bo nie było takiej sytuacji. Obawiam się również że tydzień temu nie było mnie na serwerze, a jak byłem to na pewno ciebie nie widziałem. No ale najlepiej obsrać zbroje i wymyślać jakieś historie z palca wyssane, żeby się teraz obronić. 

Grzeczniej troche synek z tymi słówkami. Nie podam dokładnej daty ale wiem że było to stosownie nie dawno. Oj chłopcze nie wiesz co piszesz, pewno jak znajde logi to tutaj je podrzuce bądź mazeuszowi do wiadomości prywatnych ale w takiej sytuacji ty również zostaniesz ukarany. Czekam na decyzje mazeusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, blitz napisał:

Czekam zatem na logi pisane w paincie, możesz dorzucić też wiadomości w których płaczesz do mazeusza że mam cheaty na wyścigi eventowe bo nie umiesz jeździć a ja robiłem cię jak chcę. ❤️ 

Poplułem się aż, przemyśl to 2 razy zanim cokolwiek napiszesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...